MANDALOVNÍK ✹☽✧

Jaro, léto, podzim, zima v každém období je príma..., když chápeme své pocity a emoce.

Už když (v únoru 2016) onemocněl rakovinou můj bývalý partner, začala jsem se otvírat tématům sebepoznání, duchovna, esoterice, andělům...
Nikdy jsem neměla možnost s nikým o něčem podobném mluvit. Až maminka právě zmiňovaného partnera, se zajímala právě o anděly, numerologii, astrologii, takže se mi najednou začal otvírat nový svět. Svět, který mi pomáhal nejen v té těžké situaci, ale zároveň i s odkrýváním sebe sama.

Byla a stále je to SEBEPOZNÁNÍ hodně dlouhá cesta.
Poté co můj přítel zemřel na podzim 2017, začala jsem se hodně topit ve svých pocitech a emocích, aniž bych si to uvědomovala.
Snažila jsem se být pozitivní, silná a až když mě dohnaly (lehké) zdravotní problémy, pochopila jsem, že duchovní člověk není jen zářivý sluníčkář.
Naopak.

Velkým zlomem pro mě byl krok k psychoterapiím v létě 2020, ke kterým mě inspirovala moje kamarádka Iri.
Vždy jsem tomuto rozhodnutí odporovala, bránila se. No nakonec to bylo mé 2. nejlepší rozhodnutí v životě (1. bylo studovat (poly)grafickou střední školu).
Konečně jsem v sobě začala rozkrývat hluboko zakořeněné věci. Nejen potlačené emoce a pocity, ale i vzorce z dětství. Nebyly moje, ale ovládaly mě.

Během 10 měsíců - 22 sezení s terapeutem a neustálé práce na sobě, jsem pochopila mnohé. A jednou z věcí bylo právě to, že duchovní a svobodný člověk je ten, který žije v souladu se sebou a se svými pocity. Nepotlačuje pláč, ani vztek, ale snaží se tyto emoce pochopit.
Jde o to, zjistit odkud pramení. Zjistit, proč se v určitých situacích NEKONTROLOVATELNĚ spouští. Jde o to, aby nás emoce neovládaly. Abychom chápali.

A protože já i má kamarádka Iri jsme chápat začaly právě díky terapiím, zrodil se v nás nápad Mandalovníku.
Pro mě je to sebepoznávací deník, do kterých právě Iri-Ajri ztvárňuje emoce a pocity v podobě magických mandal a symbolů.
Ke kterým já pak píši průvodní texty pro jejich nacítění a pochopení.

Během 1 roku a čtvrt tvoření vznikl Mandalovník vydání - JARO, LÉTO, PODZIM a letos nás čeká ZIMA.

Aktuálně pracujeme na tvorbě sebepoznávacích otázek k jednotlivým mandalám, které nám pomohou se ještě hlouběji ponořit do sebe sama.
Není to vždy procházka zlatým mandalovníkovým sadem. Občas to pěkně zabolí. Ale ta úleva a pocit svobody za to stojí.

Právě i díky tomu pak totiž tvořím od srdce.

TVOŘENÍ ŽIVOTA pod jménem Lavistrea.✧

Lavi_SEBEPOZNANI

MANADALOVNIKY  VIZUALIZACE_SIMIRI1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení