MANDALOVNÍK ✹☽✧

Jaro, léto, podzim, zima v každém období je príma..., když chápeme své pocity a emoce.

Už když (v únoru 2016) onemocněl rakovinou můj bývalý partner, začala jsem se otvírat tématům sebepoznání, duchovna, esoterice, andělům...
Nikdy jsem neměla možnost s nikým o něčem podobném mluvit. Až maminka právě zmiňovaného partnera, se zajímala právě o anděly, numerologii, astrologii, takže se mi najednou začal otvírat nový svět. Svět, který mi pomáhal nejen v té těžké situaci, ale zároveň i s odkrýváním sebe sama.

Byla a stále je to SEBEPOZNÁNÍ hodně dlouhá cesta.
Poté co můj přítel zemřel na podzim 2017, začala jsem se hodně topit ve svých pocitech a emocích, aniž bych si to uvědomovala.
Snažila jsem se být pozitivní, silná a až když mě dohnaly (lehké) zdravotní problémy, pochopila jsem, že duchovní člověk není jen zářivý sluníčkář.
Naopak.

Velkým zlomem pro mě byl krok k psychoterapiím v létě 2020, ke kterým mě inspirovala moje kamarádka Iri.
Vždy jsem tomuto rozhodnutí odporovala, bránila se. No nakonec to bylo mé 2. nejlepší rozhodnutí v životě (1. bylo studovat (poly)grafickou střední školu).
Konečně jsem v sobě začala rozkrývat hluboko zakořeněné věci. Nejen potlačené emoce a pocity, ale i vzorce z dětství. Nebyly moje, ale ovládaly mě.

Během 10 měsíců - 22 sezení s terapeutem a neustálé práce na sobě, jsem pochopila mnohé. A jednou z věcí bylo právě to, že duchovní a svobodný člověk je ten, který žije v souladu se sebou a se svými pocity. Nepotlačuje pláč, ani vztek, ale snaží se tyto emoce pochopit.
Jde o to, zjistit odkud pramení. Zjistit, proč se v určitých situacích NEKONTROLOVATELNĚ spouští. Jde o to, aby nás emoce neovládaly. Abychom chápali.

A protože já i má kamarádka Iri jsme chápat začaly právě díky terapiím, zrodil se v nás nápad Mandalovníku.
Pro mě je to sebepoznávací deník, do kterých právě Iri-Ajri ztvárňuje emoce a pocity v podobě magických mandal a symbolů.
Ke kterým já pak píši průvodní texty pro jejich nacítění a pochopení.

Během 1 roku a čtvrt tvoření vznikl Mandalovník vydání - JARO, LÉTO, PODZIM a letos nás čeká ZIMA.

Aktuálně pracujeme na tvorbě sebepoznávacích otázek k jednotlivým mandalám, které nám pomohou se ještě hlouběji ponořit do sebe sama.
Není to vždy procházka zlatým mandalovníkovým sadem. Občas to pěkně zabolí. Ale ta úleva a pocit svobody za to stojí.

Právě i díky tomu pak totiž tvořím od srdce.

TVOŘENÍ ŽIVOTA pod jménem Lavistrea.✧

Lavi_SEBEPOZNANI

MANADALOVNIKY  VIZUALIZACE_SIMIRI1

Zpět do obchodu