O MNĚ ✧

Lavistrea_zivot
Kdo jsem? Co dělám? … 
Všechno a nic.

~ Jsem vystudovaná grafička. Přitom jsem profesionálním grafikům nikdy neváhala ani po kotníky. Tvořila jsem počítačovou grafiku pro klienty za minimum, protože jsem neviděla hodnotu v tom, co jsem dělala.
Pak jsem pochopila, že jsem se grafiku vyučila jen proto, abych zvládla ztvárnit vlastní projekty a nápady.
~ Neměla jsem ráda své tělo, trápila ho dietami, hladověním i přejídáním a tlakem na výkon nejen při cvičení, poté, co jsem přibrala 10 kg během jednoho roku. Přibírala jsem a hubla. U toho jsem se snažila plnit si sen jako modelka před foťákem, nebo “herečka” při natáčení různých komparzních příležitostí.
~ Ve 20 letech, mi onemocněl partner na rakovinu, začala jsem se "obětovat" a zapomínala na sebe. Po roce a půl zemřel a s ním i kus mě. Díky tomu jsem pochopila, jak je důležité se o sebe starat a žít život v naplnění tak, aby byl jako duha - plný barev.
~ Napsala jsem o tom knihu “Duha mého života”, abych se vypsala, abych otevřela oči světu a hlavně sobě v tématech života a smrti.
~ Potlačovala jsem totiž určitou dobu své emoce i sama sebe, což mě dohnalo až k terapiím, kde jsem začala chápat, že mé emoční výbuchy pramenily z dětství a táhly se se mnou celý život. Různé události a nedorozumění s blízkými byly “jen” spouštěče něčeho, co bylo uvnitř mě. Poznala jsem, že nejsem zlá. Byla jsem jen nepochopená, nevyslyšená.
I proto jsem se tak vhlédla v působení na sociálních sítích, kde jsem konečně byla inspirací pro druhé - slyšeli mě, viděli mě.
~ Zacyklila jsem se v kruhu sebepoznání, vlastních myšlenek a sebekritiky, ze kterého jsem nedokázala dlouho vystoupit. "Musím se učit. Musím se vyvíjet. Musím se posouvat, abych to mohla předávat dál." Stále jsem měla pocit, že nejsme DOST, přitom druhým zvedala sebevědomí.

Jednoduše řečeno, motala jsem se po tom všem ve svém životě jako hovno pod splavem, protože jsem spoustu věcí sice otevřela, rozklíčovala, ale zároveň jsem toho na sebe nahrnula příliš.
Celý život hledám to poslání, kterým změním svět.
Poslání, kterým budu obohacovat druhé.

Místo toho zjišťuji, že můžu dělat to, co mě zrovna TEĎ baví a bourat tím tabu.

Bez škatulky.

Mám v sobě spousty potenciálů a talentů, ale na nic nemám certifikát.
Nemám certifikát, ale mám tu nejvyšší možnou školu - ŽIVOT.
Tím jsem se často nechávala vést aniž bych si to uvědomovala.

Všechno popisuji v knize s názvem:
- kapesnář - VÍŠ, CO DOOPRAVDY CHCEŠ?


——————————————————————-

A co vlastně znamená ten název LAVISTREA?

Je to jméno mé duše: LAVISTREA

~ žena činu a ctnosti srdce.
Žena, která svou proměnou mění sebe, rodinu i svůj svět.
Ona nyní vede svůj kmen, svou rodinu novou cestou, inspiruje svou cestou duše.
Je hvězdnou bohyní, propojena se zemskou i hvězdnou matkou. Lavistrea je hvězdnou bytostí, jejíž hlavní domovinou je souhvězdí Orionu.
Její nejvyšší kvalitou je její čistá láska ke všemu, co je. Je božskou divou. Má vůdčí potenciál v srdci, nechť se nechá vést svým srdcem.
Je něžností i sílou. V rovnováze obojího tkví její síla. V jejím nitru je velká síla, kterou posiluje propojením s přírodou a živly.
Je tu, aby v této inkarnaci otevřela naplno své srdce, a svou láskou měnila vše, co láskou není.
Co dělá srdcem, naplňuje ji radostí, to je jejím posláním.”

A trvalo dlouho, než jsem to pochopila.
Pro Tebe to může být o to jednodušší, když projdeš příběhem mé cesty v knize "kapesnář" ~ bude Ti inspirací a motivací.

Zpět do obchodu