PROJEKTY DUHÁŘ 2021

Tenhle DUHÁŘ oproti loňskému je jiný tím, že odkazuje na spoustu tipů, mých, našich i jiných projektů a všechno je tak krásně propojené.
Protože přeci o tom to i je - O PROPOJOVÁNÍ SE.

3malazmena@malazmenavelkyefekt
Jako hlavní projekt jsem do duháře zapojila #malazmenavelkyefekt, samozřejmě s dovolením mé parťačky Irči, která za touto celou myšlenkou a nápadem stojí.
Spojilo se nám to koncem roku 2019, kdy mi energicky vyprávěla svou představu o eko-profilu, na kterém si přála, aby panovala vzájemná inspirace mezi jí jako tvořitelem obsahu a "sledujícími".
Já měla myšlenku, duhář na rok 2021, zaměřit na změnu malých návyků vůči životnímu prostředí a tohle se nám v tu chvílí spojilo.
Jsem moc ráda, že díky Iri můžeme tuhle myšlenku spolu šířit dál nejen online, ale i offline.
Uděláme malou změnu - každý sám za sebe a tím, že jsme v tom SPOLU, bude to mít velký efekt! Zní to jednoduše, že?
Ale zase tak jednoduché to není. Jsou to často kroky mimo naši komfortní zónu. O to více obdivuhodné je, že jdeš do toho s námi!
Už i to, že sis pořídil DUHÁŘ úžasňáku, je totiž malá změna, která bude mít postupně velký efekt na Tebe i Tvé okolí!
Děkuji, že jsme v tom SPOLU. A děkuji Iri za Tvůj projekt, za to, co děláš.

2protoze
@protozemuzem

Druhý projekt, který jsme do DUHÁŘE s Irčou zapojily je #protozemuzem . Tohle je myšlenka, která se zrodila jednoho krásného slunečného dne na bruslích, na kterých jsme spolu strávily 7 hodin. Jde o to zapojit jednotlivé všední věci a činnosti - cvičení, protahování, běhání, chození, uklízení, vaření - do svých harmonogramů né proto, že bychom MUSELI!... Ale proto - PROTOŽE MUŽEM! A protože to prospívá našemu tělu i mysli. Byla a je to taková terapie pro nás... a může být i pro Vás a nás všechny! Protože spolu jsme silnější.
Celá myšlenka je o autentičnosti, o reálnosti, bláznění, dovádění, o úplně (ne)normálních činnostech, prostě o životě. O tom, jak (ne)žijeme - protože můžeme. 
A i proto se Vám snažíme předávat tuhle energii nejen virtuálně, ale i reálně v kouskách duhy, které my samy využíváme a dělají nám radost.

1duha@duhamehozivota
Třetím projektem je #duhamehozivota, který jsem vytvořila opět na popud Irči. No není ta holka génius? JE! :D Miluju její nápady, myšlenkové pochody, které pak spolu realizujeme!
Tenhle projekt a profil je prostorem, ve kterém můžeme sdílet jakékoliv nálady, pocity, které (nejen) mnou zrovna prochází a chci se s nimi dělit.
Je to prostor pro nás všechny, kde se můžeme vzájemně sdílet, povídat si o svých trápeních, ale i radostech.
Mluvit o všem a o ničem. Ztotožňovat se s myšlenkami a pocity, ve kterých nejsme sami, ať se týkají čehokoliv.
Myšlenky a pocity v útržcích a kouskách duhy každý týden. A také Vás občas obohatíme o myšlenky, které se nachází v knize "Duha mého života".
Protože celý život je jako duha - plný barev z celého spektra. Není to jen černá a bíla. Prostě DUHA.

Zpět do obchodu