PROJEKTY DUHÁŘ 2021

Tenhle DUHÁŘ oproti loňskému je jiný tím, že odkazuje na spoustu tipů, mých, našich i jiných projektů a všechno je tak krásně propojené.
Protože přeci o tom to i je - O PROPOJOVÁNÍ SE.

3malazmena@malazmenavelkyefekt
Jako hlavní projekt jsem do duháře zapojila #malazmenavelkyefekt, samozřejmě s dovolením mé parťačky Irči, která za touto celou myšlenkou a nápadem stojí.
Spojilo se nám to koncem roku 2019, kdy mi energicky vyprávěla svou představu o eko-profilu, na kterém si přála, aby panovala vzájemná inspirace mezi jí jako tvořitelem obsahu a "sledujícími".
Já měla myšlenku, duhář na rok 2021, zaměřit na změnu malých návyků vůči životnímu prostředí a tohle se nám v tu chvílí spojilo.
Jsem moc ráda, že díky Iri můžeme tuhle myšlenku spolu šířit dál nejen online, ale i offline.
Uděláme malou změnu - každý sám za sebe a tím, že jsme v tom SPOLU, bude to mít velký efekt! Zní to jednoduše, že?
Ale zase tak jednoduché to není. Jsou to často kroky mimo naši komfortní zónu. O to více obdivuhodné je, že jdeš do toho s námi!
Už i to, že sis pořídil DUHÁŘ úžasňáku, je totiž malá změna, která bude mít postupně velký efekt na Tebe i Tvé okolí!
Děkuji, že jsme v tom SPOLU. A děkuji Iri za Tvůj projekt, za to, co děláš.

2protoze
@protozemuzem

Druhý projekt, který jsme do DUHÁŘE s Irčou zapojily je #protozemuzem . Tohle je myšlenka, která se zrodila jednoho krásného slunečného dne na bruslích, na kterých jsme spolu strávily 7 hodin. Jde o to zapojit jednotlivé všední věci a činnosti - cvičení, protahování, běhání, chození, uklízení, vaření - do svých harmonogramů né proto, že bychom MUSELI!... Ale proto - PROTOŽE MUŽEM! A protože to prospívá našemu tělu i mysli. Byla a je to taková terapie pro nás... a může být i pro Vás a nás všechny! Protože spolu jsme silnější.
Celá myšlenka je o autentičnosti, o reálnosti, bláznění, dovádění, o úplně (ne)normálních činnostech, prostě o životě. O tom, jak (ne)žijeme - protože můžeme. 
A i proto se Vám snažíme předávat tuhle energii nejen virtuálně, ale i reálně v kouskách duhy, které my samy využíváme a dělají nám radost.

1duha@duhamehozivota
Třetím projektem je #duhamehozivota, který jsem vytvořila opět na popud Irči. No není ta holka génius? JE! :D Miluju její nápady, myšlenkové pochody, které pak spolu realizujeme!
Tenhle projekt a profil je prostorem, ve kterém můžeme sdílet jakékoliv nálady, pocity, které (nejen) mnou zrovna prochází a chci se s nimi dělit.
Je to prostor pro nás všechny, kde se můžeme vzájemně sdílet, povídat si o svých trápeních, ale i radostech.
Mluvit o všem a o ničem. Ztotožňovat se s myšlenkami a pocity, ve kterých nejsme sami, ať se týkají čehokoliv.
Myšlenky a pocity v útržcích a kouskách duhy každý týden. A také Vás občas obohatíme o myšlenky, které se nachází v knize "Duha mého života".
Protože celý život je jako duha - plný barev z celého spektra. Není to jen černá a bíla. Prostě DUHA.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení