TRŽIŠTĚ ŠTĚSTÍ - SPOLUPRÁCE

IMG_33337. 7. 2020 den, který stojím na zastávce autobusu a čekám na spoj domů. Občas si vytahuji online věštecké karty, které mi dají nějakou předpověď na ten daný den nebo odpoví na mou otázku. Já otázku neměla, ale z nudy jsem si chtěla vytáhnout předpověď na dnešní den. Klikám na kartu.
,,KOLO ŠTĚSTÍ" - lekce, příležitost! S radou "Život je hra." A je tu psáno, že mě čekají nové začátky a příležitosti, které mohou být zprostředkovány určitým člověkem/situací. Pousmívám se a nijak nad tím nepřemýšlím.

Když přijíždím domů, kontroluji maily. Najednou zpráva od "Tržiště štěstí", která je tam čerstvě sotva 10 minut! Vážně?! Je to nabídka spolupráce od 2
slečen - sester, které dělají (nejen) šperky s léčivými kameny i bez nich. Já to nepobírám. Tomu se říká synchronicita! S naprostým nadšením jim stejně jako Vám nyní popisuji svou krátkou OSUDOVOU příhodu! A hned po rozkliknutí profilů těchto mladých žen, samozřejmě spolupráci přijímám. Proč? Protože je chci hlavně poznat! Hned jim totiž navrhuji osobní setkání.


Jde vidět, že jsme na stejné vlně, protože reakce je stejně nadšená jako ta má. Upřímně zprvu mi šlo hlavně o to tyhle ženy - Verunku & Terezku poznat. Jako bych cítila, že to budou mé nové kamarádky. Tohle se mi běžně nestává, abych naprosto neznámým lidem sama od sebe napsala - "Pojďme se sejít!" Jenže tady jsem to cítila opravdu silně.

A věděla jsem proč. 9 dní na to se scházíme v Olomouci. Je to tak příjemné, milé a hlasité setkání! Hlasité proto, protože nás v kavárně několikrát napomíná starší paní, kterou rušíme svým smíchem a hlasitým mluvením. Ani se tomu nedivím. Ale když my jsme v takové euforii, že se nekontrolujeme a všechny jsme naprosto samy sebou!


Poslouchám příběh každé z nich ohledně nespokojenosti v práci, strastech i radostech a dostáváme se i k tomu, jak vlastně vzniká celé "Tržiště štěstí"!
Ségry se sestěhovaly a chtěly tvořit. Tvořit něco, čím budou předávat druhým svou energii. ,,Asi to nedává moc smysl, předávat něco skrze šperky, ale nám se ten nápad líbil..." říká Verča.
Naopak, mě to dává velký smysl. Hlavně od těchto dvou čistých duší. A jsem neskutečně vděčná, že jsem je měla možnost poznat.

trziste stestiA víte co? Tímto náš příběh štěstí a šperků teprve začíná. Protože ještě než jsme se stihly rozloučit po 3. hodinách, které mimochodem utekly jako voda, domluvily jsme se na srpnové focení a ještě předtím se společně zúčastníme Healing festivalu v Brně, kde mě holky berou pod svá křídla a budu s nimi pronikat více do tajů a energií jejich šperků a jich samotných. Moc se na to těším! Doufám, že i Vy!

S holkama jsem udělaly domluvu!
SLEVA 20% na jakýkoliv "kousek štěstí" z jejich webu s kódem "SIMA20",
ale pozor je to pouze omezená super-akce (od 1.8. do 17. 8.) jen pro Vás
- pro mé úžasňáky! A já doufám, že Vám holky padnou do oka stejně jako mě a stanete se tak i jejich úžasňánky. Budeme společně sledovat, jak se rozvíjí ony i jejich šperkový sortiment. Mají v těch svých hlavičkách skvělé nápady a na jeden přímo PRO ŽENY - na ten se obzvlášť těším! Jsem nadšená, že mohu a vlastně můžeme být u toho společně s nimi. Wuííí!

Holky mají na blogu seznam mých oblíbených kousků s důvody, proč jsem si vybrala zrovna je.
Já mám v oblibě hodně stříbrné šperky, ale mají v nabídce i pozlacené stříbro, takže je super, jak si každý přijdeme na své!

Dnes jsem po 14 dnech vyměnila BERANA na krku za duhový čakra náhrdelník! Miluju je oba! Berana za decentnost, za to, že mi jeho korál dodává sílu a čarkový náhrdelník za to, že mě duhově harmonizuje a háže do klidu! Představte si, jak holky ty jednotlivé kamínky "vážou" stříbrem k sobě. I jednotlivá znamení zvěrokruhu tvoří pro každého individuálně podle pocitu, který kamínek mají mít. Tím mě naprosto dostaly! Protože tak bude mít každý ten "svůj", který mu náleží!
DĚKUJI HOLKY za nádhernou tvorbu se srdcem. www.trzistestesti.cz

trziste stesti 3trziste stesti 5trziste stesti 2trziste stesti 4IMG_1912ts

Zpět do obchodu