#STINK and #LOVE

CC08625A-E908-482C-B809-604536E0EC6CHezká fotka, že? ALE!…ani my nejsme příklad dokonalého vztahu. I my máme neshody. I my se občas “rafnem”.
Většinou je to má iniciativa, ale to už je věc druhá…heh. Ne jako fakt jsem si všimla, že většinou je to žena, co má ve vztahu s něčím nějaký problém. Pořád něco musím řešit, analyzovat, tvořit domněnky, závěry a prostě tvořit hovna, která mezi náma dvěma potom smrdí a smrdí.
Dokonce to smrdělo tolik, že nás to donutilo od našeho vztahu - od NÁS - odejít.
A je to venku!

Bylo to krátce po Nové roce. Furt jsem věděla, že bych měla být šťastná. Věděla jsem, že bych měla, ale nebyla.
Proč?
Úžasný chlap - pozorný, hodný. Navíc neskutečný fešák s krásným srdcem, který by pro mě udělal cokoliv. Nevěřila jsem, že mě může potkat někdo takoví. Přesto mě stahovala minulost. A nejen ta v nebi.

Jako bych nevěděla kam patřím, ke komu patřím. Cítila jsem se vysátá, bez energie, nevěděla jsem, co dělat. Smrdělo to už dlouho, ale pořád jsme to něčím překrývali - jeden, druhý… ,,To bude dobrý, to se vstřebá.” Ani hovn…ehm. Dobře už nebudu sprostá. Není to hezký.

No prostě to nešlo. Bylo to čím dál horší a já už nechtěla dál trápit tak skvělého chlapa svou protivností, náladovostí, slzami, vlastně ani jednoho z nás.
Shodli jsme se, že bude lepší jít dál… každý sám. Každý svou cestou.
Nevydrželo nám to (bez sebe) dlouho.
M: ,,Nehodlám o Tebe přijít. Spolu to zvládnem. SPOLU jsme nejsilnější.”
A měl pravdu. Protože… ,,Mára má vždycky pravdu!” Tuhle “frázi” jsme si začali vytleskávat vždy, když se potvrdí Márova myšlenka oproti mé, která pohoří. A musím říct, že je to tak častý, až mi to leze na nervy. :D

Dali jsme si usmiřovací víkend na Pálavě, kde to miluju. Na nádherné Pálavě v Penzionu Merlot (penzionek Markové sestřenice a jejího partnera) s výhledem na Svatý kopeček. Je to tam boží.

Řekla bych, že jako mávnutím kouzelného proutku ten bobek mezi námi byl pryč a zavála vůně fialek, ale to bych kecala.
Začali jsme společně pracovat na nedostatcích. Víc a ZAVČAS mluvíme o tom, co trápí mě a….zase mě, protože Mára prostě s ničím problém nemá - nechápu. Ale jsem ráda, protože o problémy méně, že jo.

Fakt je to neskutečný úžasňák. Úžasňák, který mě miluje. Podporuje ve všem, co dělám a co dělat chci. Je při mně, když jsou všichni proti mně. A já mám teď slzy v očích z toho, jak moc jsem vděčná za takového anděla, který tu pro mě prostě “jen” je - bez podmínek. DĚKUJU!

Už před pár měsíci mi říkal báječný strýc Petr od mého hrdiny v nebi: ,,Símo, nebuď kráva!”
Slibuju, že už nebudu tolik bůůů-čet, ale ten můj dubnový býk k sobě přeci potřebuje pořádnou krávu s tvrdohlavým beranem v srdci…<3 Protože přesně takovou mě miluje - a to je další věc, kterou nechápu!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení